Hakkımızda

1978 yılında ticari faaliyetine başlayan firmamız kurulduğu yıllarda yalnızca tahin, helva ve reçel üretimi yaparken, firma sahibi kardeşlerin ortak ve başarılı çalışmalarıyla ürünleri arasına lokum, cezerye çeşitleri, şalgam, limon sosu, fındık kreması, konsantre meyve suları ve akide şekerlerini de ekleyerek kısa zamanda büyük mesafeler kat etmiş ve bu sektörde sayılı firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

Üretmiş olduğu ürünleri Türkiye genelinde farklı illerde bayilik şeklinde pazarlamakla beraber zaman zaman ihracat yaparak da ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. İşletme olarak vizyonumuz her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte daha yüksek kalitede ürünler üretmek ve hizmet ağını daha da genişleterek sofralara yeni lezzetler sunmaktadır. Misyonumuz, TATŞEN markasını gıda sektöründe öncü bir marka haline getirerek müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktır.

Üretim kapasitesini her geçen gün arttıran firmamız öncelikle Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’ndan Gıda Sicil Sertifikası ve Gıda Üretim izin sertifikalarını almakla beraber yarım asırlık tecrübesini ISO 9001 ile HACCP Kalite Belgeleriyle ve GİMDES Helal Gıda Sertifikasıyla onaylatmış, bu sektörde Güneyin ilk ve öncü kuruluşu olduğunu ispatlamıştır.

“Tadın Şenlenin” sloganı ile tecrübe edilince doğruluğu anlaşılan firmamız sizlerle daha iyiye ve güzele, emin adımlarla ilerlemektedir.

ÖZGÜN

Kaliteli

GÜVENLİ

Sağlıklı

LEZZETLİ

Ürünleriyle

LİDER

Marka